Esokom, s.r.o.

Montáže bezpečnostních slaboproudých
a silnoproudých technologií.

Aktuálně

Upoutávka

  • Pracovní příležitosti - nabídka práce
  • Podporujeme fond Ohrožených Dětí
  • Naše společnost se věnuje i recyklaci
Montáž kamery Montáž elektro Hotline Montáž Revize
Rychlý dotaz

Profil společnosti Esokom

 Letecký snímek

Firma Esokom byla založena v roce 1998 jako firma podnikající v oblasti montáží bezpečnostních systémů a slaboproudých technologií.Díky využívání špičkových technologií a vysoké technické kvalitě pracovníků s dlouholetou praxí z předchozích stáží, postupně dochází k dynamickému rozvoji firmy, která se již dnes může pochlubit takřka čtyřmi stovkami instalací bezpečnostních systémů a ostatních slaboproudých instalací v komerčních a soukromých objektech.

Firma je certifikována Českou asociací pojišťoven a je prověřována ke styku s utajovanými skutečnostmi Národním bezpečnostním úřadem.

Veškeré používané prvky jsou certifikovány v ČR, zařízení používaná v objektech s vysokými riziky splňují podmínky příslušných evropských norem. Předností firmy je skutečnost, že zákazník spolupracuje ve všech oblastech výstavby slaboproudých systémů s jedním partnerem a to od realizační nabídky s cenovou kalkulací, kterou firma provádí zdarma, přes vypracování projektové dokumentace, dodávku, montáž, pravidelné revize až záruční nebo pozáruční servis při nepřetržitě držené hotovostní servisní službě.

Vybrané reference

české Dráhy a.s.

Logo Českých drah

Největší český železniční dopravce. Skupina České Dráhy poskytuje komplexní služby spojené s železniční dopravou a další návazné služby.

PTÁČEK - velkoobchod, a.s.

Logo firmy Ptáček

Česká firma. Je největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ - PLYN - VODA - INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - SANITA s celorepublikovým pokrytím.

IKEM

Logo IKEM

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM) je největší vysoce specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice.

Město Kroměříž

Logo Města Kroměříž

Je druhé největší město ve Zlínském kraji podle počtu obyvatel. Leží v místě s výhodnou geografickou polohou a velmi příznivými přírodními podmínkami, v nížině podél břehů toku řeky Moravy.

Nabídka práce

Elektromontér SIL a SLP

Elektromontér

Provádění montáží slaboproudých a silnoproudých elektroinstalací.

Požadujeme:
Ukončené úplné střední odborné, příp. střední odborné vzdělání s výučním listem ve skupině oborů elektro.
Praxe vítána, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti
Hlavní pracovní poměr
Nadstandardní platové ohodnocení
Termín nástupu možný ihned

© 2016 • Bc. Michal Tvrdý - webdesign • Ing. Petr Kunčar - programování •

Aktualizace 14.12.2016